Sportovní sluchátka 686

 

 

Sportovní sluchátka řady 686

 

Nová sluchátka pro aktivní sportovce ve čtyřech různých tvarech

 

MX 686G SPORTS

 

 

Sportovní sluchátka MX 686G SPORTS jsou dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené konstrukce. Díky kvalitní reprodukci oblíbené hudby a odolné konstrukci se snadno dostanete do tempa při tréninku i běžných sportech.  Model MX je určen zejména pro využití při běhu nebo maratonu. Sluchátka jsou odolná proti vlhkosti, vodě a potu. Namáhané části sluchátek jsou vyrobené z odolných high-tech materiálů a kabel je vyztužen para-aramidovými vlákny a nevyžadují zvláštní ohledy jak ve fitness střediscích ani při venkovním využití. Uzavřená konstrukce tlumí okolní hluk a tak jsou vhodná i do společných tělocvičen a velkých fitness center. Jsou vybavena speciálním tvarem Slide-To-Fit, který sluchátka drží v uchu i při prudkých sportovních pohybech. Ušní adaptér je vyroben z antimikrobiálního materiálu SteriTouch. Novinkou je oválně tvarovaný kabel zamezující zamotání kabelů a omezující mechanické hluky. Ovladač na kabelu obsahuje všesměrový mikrofon pro snadné telefonování. Jsou  určena pro  Android a běžné přenosné přehrávače (MP3, CD adpod.).

 

OTEVŘÍT MX 686G SPORTS

CHCI KOUPIT MX 686G SPORTS


 

 

PMX 686 SPORTS

 

 

Sportovní sluchátka PMX 686 SPORTS jsou dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené konstrukce. Pružný týlní most přináší jistotu umístění i při déletrvajících aktivitách. Díky kvalitní reprodukci oblíbené hudby a odolné konstrukci se snadno dostanete do tempa při tréninku i běžných sportech. Model PMX  je určen zejména pro využití při venkovních sportech neboť speciální systém zaručuje, že budete vnímat a reagovat i na vaše okolí. Sluchátka jsou odolná proti vlhkosti, vodě a potu. Namáhané části sluchátek jsou vyrobené z odolných high-tech materiálů a kabel je vyztužen para-aramidovými vlákny a nevyžadují zvláštní ohledy jak ve fitness střediscích ani při venkovním využití. Ušní adaptér je vyroben z antimikrobiálního materiálu SteriTouch. Novinkou je jednostranný, oválně tvarovaný kabel zamezující zamotání a omezující mechanické hluky. Ovladač na kabelu obsahuje všesměrový mikrofon pro snadné telefonování. Jsou  optimální pro iPhone, iPod, Android a běžné přenosné přehrávače (MP3, CD adpod.).

 

OTEVŘÍT PMX 686 SPORTS

CHCI KOUPIT PMX 686 SPORTS


 

CX 686G SPORTS

 

Sportovní sluchátka CX 686G SPORTS jsou dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené In-Ear konstrukce. Díky kvalitní reprodukci oblíbené hudby a odolné konstrukci se snadno dostanete do tempa při tréninku i běžných sportech. Sluchátka jsou odolná proti vlhkosti, vodě a potu. Namáhané části sluchátek jsou vyrobené z odolných high-tech materiálů a kabel je vyztužen para-aramidovými vlákny a nevyžadují zvláštní ohledy jak ve fitness střediscích ani při venkovním využití. Uzavřená konstrukce tlumí okolní hluk a tak jsou vhodná i do společných tělocvičen a velkých fitness center. Jsou vybavena speciálním tvarem Slide-To-Fit, který sluchátka drží v uchu i při prudkých sportovních pohybech. Ušní adaptér je vyroben z antimikrobiálního materiálu SteriTouch. Novinkou je oválně tvarovaný kabel zamezující zamotání kabelů a omezující mechanické hluky. Ovladač na kabelu obsahuje všesměrový mikrofon pro snadné telefonování. Jsou  určena pro  Android a běžné přenosné přehrávače (MP3, CD adpod.).

 

OTEVŘÍT CX 686G SPORTS

CHCI KOUPIT CX 686G SPORTS 

OCX 686 SPORTS

 

                            

 

 

Sportovní sluchátka OCX 686 SPORTS jsou dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené konstrukce. Flexibilní brýlové háky udržují sluchátka na správném místě a zamezují přenosu hluků z kabelů. Díky kvalitní reprodukci oblíbené hudby a odolné konstrukci se snadno dostanete do tempa při tréninku i běžných sportech. Jsou určeny zejména pro tělocvičny a pro  běh. Sluchátka jsou odolná proti vlhkosti, vodě a potu. Namáhané části sluchátek jsou vyrobené z odolných high-tech materiálů a kabel je vyztužen para-aramidovými vlákny a nevyžadují zvláštní ohledy jak ve fitness střediscích ani při venkovním využití.  Novinkou je oválně tvarovaný kabel zamezující zamotání kabelů a omezující mechanické hluky. Ovladač na kabelu obsahuje všesměrový mikrofon pro snadné telefonování. Jsou  optimální pro iPhone, iPod, Android a běžné přenosné přehrávače (MP3, CD adpod.)

 

OTEVŘÍT OCX 686 SPORTS

CHCI KOUPIT OCX 686 SPORTS 

 

Sportovní sluchátka řady 686 jsou konstruována tak, aby perfektně seděla i při největší zátěži.

 

 

 

 


 

Sportovní sluchátka řady 686 jsou odolná potu, dešti  a stékající vodě. Je těžké je porazit.

 

 

 

 

 

 

Kabel sportovních sluchátek řady 686 je vyroben ze stejného materiálu jako neprůstřelné vesty. Má oválný tvar a nezamotává se. Je prakticky nezničitelný.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube