Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:12

Nový ultralehký model In-Ear bezdrátových Bluetooth sluchátek poskytující dokonalý komfort a úžasné hudební zážitky při poslechu bez kabelu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.590 Kč
Cena bez DPH: 2.141 Kč
 

Nejnovější model bezdrátových sluchátek CX 7.00BT In-Ear Wireless aktuálně doplňuje velmi oblíbenou modelovou řadu sluchátek CX. Tato nová sluchátka poskytují výborný zvuk Sennheiser, a současně bezdrátové připojení k mobilu, notebooku či přehrávači.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.990 Kč
Cena bez DPH: 3.298 Kč
 

Nový ultralehký model In-Ear bezdrátových Bluetooth sluchátek poskytující dokonalý komfort při pohybu a úžasné hudební zážitky při různých sportech.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.290 Kč
Cena bez DPH: 2.719 Kč
 

Sennheiser vyrobil nový Flex 5000 jako inteligentní bezdrátové zařízení pro komfortní připojení jakýchkoli sluchátek a příjemný poslech.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.990 Kč
Cena bez DPH: 4.950 Kč
 

Headset HD 4.40 BT je model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlem.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.590 Kč
Cena bez DPH: 2.141 Kč
 

Headset HD 4.50 BTNC je model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi a systémem aktivního potlačení vnímání okolního hluku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.690 Kč
Cena bez DPH: 3.876 Kč
 

Bezdrátový oboustranný Bluetooth Mobile Business ANC headset.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 14.900 Kč
Cena bez DPH: 12.314 Kč
 

Bezdrátový oboustranný Bluetooth Mobile Business ANC headset certifikovaný pro Skype for Business.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 14.900 Kč
Cena bez DPH: 12.314 Kč
 

Sennheiser MB Pro 1 a MB Pro 2 jsou špičkové Bluetooth® headsety pro profesionály, kteří vyžadují svobodu bezdrátové komunikace, výtečnou zvukovou kvalitu a výjímečné pohodlí při nošení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.020 Kč
Cena bez DPH: 4.149 Kč
 

Sennheiser MB Pro 1 UC a MB Pro 2 UC jsou špičkové Bluetooth® headsety pro profesionály, kteří pracují v systému Unified Communications a vyžadují svobodu bezdrátové komunikace, výtečnou zvukovou kvalitu a výjímečné pohodlí při nošení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.900 Kč
Cena bez DPH: 5.702 Kč
 

Sennheiser MB Pro 1 UC ML a MB Pro 2 UC ML jsou špičkové Bluetooth® headsety pro profesionály, kteří pracují v systému Unified Communications nebo nebo Microsoft Lync (Skype for Business)a vyžadují svobodu bezdrátové komunikace, výtečnou zvukovou kvalitu a výjímečné pohodlí při nošení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.900 Kč
Cena bez DPH: 5.702 Kč
 

Sluchátka umožňující poslouchat zcela svobodně, bez připojení kabelem a bez obtěžování hmotností. BT technologie v absolutně kompaktním provedení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.990 Kč
Cena bez DPH: 4.124 Kč
 

Pokročilý model bezdrátových sluchátek MOMENTUM In-Ear Wireless aktuálně doplňuje velmi oblíbenou modelovou řadu sluchátek MOMENTUM. Tato nová sluchátka jsou určena pro posluchače požadující nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale současně bezdrátové připojení k mobilu, notebooku či přehrávači.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.390 Kč
Cena bez DPH: 4.455 Kč
 

Pokročilý model MOMENTUM On-Ear WIRELESS, navazující na modelovou řadu velmi oblíbených sluchátek MOMENTUM, je připraven nabídnout posluchačům nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale novinkou je zejména bezdrátové připojení k přehrávači a integrovaný systém NoiseGard Hybrid.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.490 Kč
Cena bez DPH: 5.364 Kč
 

Nejmenšími sluchátky řady MOMENTUM (představena na IFA 2018 v Berlíně) je model True Wireless, který zcela aktuálně doplňuje mimořádně úspěšnou modelovou řadu sluchátek. Jak název napovídá jsou tato sluchátka zcela bezdrátů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.800 Kč
Cena bez DPH: 6.446 Kč
 

Pokročilý model MOMENTUM WIRELESS, navazující na modelovou řadu velmi oblíbených sluchátek MOMENTUM, je připraven nabídnout posluchačům nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale novinkou je zejména bezdrátové připojení k přehrávači a integrovaný systém NoiseGard Hybrid.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.990 Kč
Cena bez DPH: 7.430 Kč
 

PRESENCE™ je prémiový Bluetooth® headset pro profesionály na cestách, kteří vyžadují komuniční řešení špičkové kvality. Zařízení používá systém 3 mikrofonů, technologie Speak-Focus™ a WindSafe™ které zajišťují naprostou čistotu zvukového přenosu i za nepříznivých podmínek okolního rušení hlukem. Zařízení patří mezi nejlepší ve třídě Sennheiser HD zvukové kvality a zajistí vždy optimální srozumitelnost hovoru. Headset je velmi lehký a malých rozměrů. Technologie ActiveGard® chrání uživatele před možnými akustickými šoky. Předností zařízení je doba hovoru až 10 hodin a zvýšený operační dosah.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.990 Kč
Cena bez DPH: 3.298 Kč
 

PRESENCE™ Business je prémiový Bluetooth® headset pro profesionály. Ideální pro práci v kanceláři i na cestách, která vyžaduje komuniční řešení ve špičkové zvukové kvalitě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.990 Kč
Cena bez DPH: 3.298 Kč
 

PRESENCE™ je řada prémiových Bluetooth® náhlavních souprav pro mobily profesionálů, kteří důsledně požadují stálou čistotu mobilní komunikace v kanceláři, v autě i venku. Zařízení je plně kompatibilní s vedoucími platformami sjednocené komunikace a jejími variantami, které jsou navrženy jako multikonektivní , dovolující uživatelům hladké přepínání mezi softwarovým a mobilním telefonem při zachování svobody pohybu díky bezdrátové technologii. Presence™ UC ML je určena profesionálům, kteří používají mobilní platformu sjednocené komunikace a Microsoft Lync a kteří důsledně požadují stále špičkové komunikační řešení v kanceláři, v autě i venku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.700 Kč
Cena bez DPH: 4.711 Kč
 

PXC 550 jsou bezdrátová Bluetooth high-end cestovní sluchátka s technologií NoiseGard Hybrid a TalkThrough funkcí pro komunikaci s okolím.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.990 Kč
Cena bez DPH: 7.430 Kč
 
Strana:12
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube