Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:12

Nový ultralehký model In-Ear bezdrátových Bluetooth sluchátek poskytující dokonalý komfort a úžasné hudební zážitky při poslechu bez kabelu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.590 Kč
Cena bez DPH: 2.141 Kč
 

Nejnovější model bezdrátových sluchátek CX 7.00BT In-Ear Wireless aktuálně doplňuje velmi oblíbenou modelovou řadu sluchátek CX. Tato nová sluchátka poskytují výborný zvuk Sennheiser, a současně bezdrátové připojení k mobilu, notebooku či přehrávači.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.990 Kč
Cena bez DPH: 3.298 Kč
 

Sennheiser vyrobil nový Flex 5000 jako inteligentní bezdrátové zařízení pro komfortní připojení jakýchkoli sluchátek a příjemný poslech.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.990 Kč
Cena bez DPH: 4.950 Kč
 

Headset HD 4.40 BT je model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi a systémem potlačení vnímání okolního hluku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.990 Kč
Cena bez DPH: 3.298 Kč
 

Headset HD 4.50 BTNC je model bezdrátových sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi a systémem potlačení vnímání okolního hluku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.390 Kč
Cena bez DPH: 4.455 Kč
 

MM 400-X je headset s bezdrátovým přenosem signálu ve vysoké kvalitě pomocí amerického systému apt-X. Lze jej připojit bezdrátově či kabelem, umožňuje naplno vychutnat vynikající zvuk kvality Sennheiser z jakéhokoli zdroje vybaveného Bluetooth technologií.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.340 Kč
Cena bez DPH: 4.413 Kč
 

Pětihvězdičková loď mezi bezdrátovými hudebními headsety - MM 550 nabízí audiofilním cestovatelům luxusní poslech kdekoliv na světě. Užívejte si hudbu i hovory dokonce i v hlučném prostředí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 10.080 Kč
Cena bez DPH: 8.331 Kč
 

Sluchátka umožňující poslouchat zcela svobodně, bez připojení kabelem a bez obtěžování hmotností. BT technologie v absolutně kompaktním provedení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.990 Kč
Cena bez DPH: 4.124 Kč
 

Pokročilý model bezdrátových sluchátek MOMENTUM In-Ear Wireless aktuálně doplňuje velmi oblíbenou modelovou řadu sluchátek MOMENTUM. Tato nová sluchátka jsou určena pro posluchače požadující nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale současně bezdrátové připojení k mobilu, notebooku či přehrávači.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.390 Kč
Cena bez DPH: 4.455 Kč
 

Pokročilý model MOMENTUM On-Ear WIRELESS, navazující na modelovou řadu velmi oblíbených sluchátek MOMENTUM, je připraven nabídnout posluchačům nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale novinkou je zejména bezdrátové připojení k přehrávači a integrovaný systém NoiseGard Hybrid.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 9.490 Kč
Cena bez DPH: 7.843 Kč
 

Pokročilý model MOMENTUM WIRELESS, navazující na modelovou řadu velmi oblíbených sluchátek MOMENTUM, je připraven nabídnout posluchačům nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale novinkou je zejména bezdrátové připojení k přehrávači a integrovaný systém NoiseGard Hybrid.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 11.990 Kč
Cena bez DPH: 9.909 Kč
 

PRESENCE™ je prémiový Bluetooth® headset pro profesionály na cestách, kteří vyžadují komuniční řešení špičkové kvality. Zařízení používá systém 3 mikrofonů, technologie Speak-Focus™ a WindSafe™ které zajišťují naprostou čistotu zvukového přenosu i za nepříznivých podmínek okolního rušení hlukem. Zařízení patří mezi nejlepší ve třídě Sennheiser HD zvukové kvality a zajistí vždy optimální srozumitelnost hovoru. Headset je velmi lehký a malých rozměrů. Technologie ActiveGard® chrání uživatele před možnými akustickými šoky. Předností zařízení je doba hovoru až 10 hodin a zvýšený operační dosah.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.990 Kč
Cena bez DPH: 3.298 Kč
 

PRESENCE™ je řada prémiových Bluetooth® náhlavních souprav pro mobily profesionálů, kteří důsledně požadují stálou čistotu mobilní komunikace v kanceláři, v autě i venku. Zařízení je plně kompatibilní s vedoucími platformami sjednocené komunikace a jejími variantami, které jsou navrženy jako multikonektivní , dovolující uživatelům hladké přepínání mezi softwarovým a mobilním telefonem při zachování svobody pohybu díky bezdrátové technologii. Presence™ UC ML je určena profesionálům, kteří používají mobilní platformu sjednocené komunikace a Microsoft Lync a kteří důsledně požadují stále špičkové komunikační řešení v kanceláři, v autě i venku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.700 Kč
Cena bez DPH: 4.711 Kč
 

PXC 550 jsou bezdrátová Bluetooth high-end cestovní sluchátka s technologií NoiseGard Hybrid a TalkThrough funkcí pro komunikaci s okolím.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 10.800 Kč
Cena bez DPH: 8.926 Kč
 

RS 120 II jsou konstruovány jako otevřená, supra-aurální, využívající pokročilou bezdrátovou technologii rádiového přenosu. Tento systém přináší výhody velmi kvalitního přenosu a špičkových stereofonních hifi sluchátek.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.690 Kč
Cena bez DPH: 2.223 Kč
 

Set bezdrátových sluchátek Sennheiser RS 160 je tvořen dvěma díly - vysílačem a přijímačem. Sluchátka/přijímač jsou napájena dvojicí NiMH akumulátorů. Vysílací část připojená ke zdroji zvukového signálu umožňuje zcela jednoduché zapojení a používání.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.390 Kč
Cena bez DPH: 3.628 Kč
 

Bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 165 jsou tvořena dvoudílným systémem (vysílač u zdroje signálu a přijímač v bezdrátových sluchátkách HDR 165) s mimořádně komfortně vyřešeným dobíjením vložených AAA nabíjecích NiMH akumulátorů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.490 Kč
Cena bez DPH: 4.537 Kč
 

Bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 175 jsou tvořena dvoudílným systémem (vysílač u zdroje signálu a přijímač v bezdrátových sluchátkách HDR 175) s funkcí virtuálního surroundu a dynamického posílení basů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.970 Kč
Cena bez DPH: 5.760 Kč
 

Sluchátka RS 185 jsou konstruována jako bezdrátový sluchátkový systém schopný nejen vysoce kvalitní reprodukce zvuku, ale nabídnout i velmi precizní automatickou kontrolu úrovně zvuku z analogového signálového zdroje a pravolevé vyvážení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.990 Kč
Cena bez DPH: 7.430 Kč
 

Sluchátka RS 195 jsou konstruována jako bezdrátový sluchátkový systém schopný nejen vysoce kvalitní reprodukce zvuku, ale i velmi precizní personalizace zvuku, nejen s ohledem na typ přenášeného zvuku (řeč/hudba) ale také na osobní preference posluchače.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 9.990 Kč
Cena bez DPH: 8.256 Kč
 
Strana:12
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube