Sluchátka
a náhlavní
soupravy

Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:1234

Miniaturní rozměry, velký, znělý a dynamický zvuk. Barevné varianty černá a bílá.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.100 Kč
Cena bez DPH: 909 Kč
 

Sluchátka CX 2.00 mají vynikající poměr výkon cena a produkují výrazný, dynamický zvuk s vibrujícím basem a bohatými barvami hudby. Samostatné verze pro iOS Apple nebo Android: Samsung, Sony, LG, HTC. Barevné varianty černá a bílá. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.390 Kč
Cena bez DPH: 1.149 Kč
 

Velmi populární intra-aurální sluchátka zabezpečují, kromě velmi kvalitní reprodukce zvuku v plné frekvenční šíři, i výrazné pasivní tlumení okolního hluku. Barevné varianty modrá, červená, zelená, oranžová, bronzová.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 840 Kč
Cena bez DPH: 694 Kč
 

Mimořádný model v nové CX řadě. Sluchátka CX 3.00, mají vynikající poměr výkon cena. Model CX 3.00 je vybaven kabelem, který se vám nezamotá. Barevné varianty černá, bílá a červená.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.390 Kč
Cena bez DPH: 1.149 Kč
 

Sluchátka CX 300-II Precision jsou velmi oblíbená pro výrazné zvýšení kvality poslechu po připojení ke všem prodávaný přehrávačům!

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.340 Kč
Cena bez DPH: 1.107 Kč
 

Nejvyšší model v nové řadě, CX 5.00, má vynikající akustické a reprodukční vlastnosti a je navíc vybaven ovladačem na kabelu se třemi tlačítky a vestavěným všesměrovým mikrofonem. Samostatné verze pro iOS Apple nebo Android: Samsung, Sony, LG, HTC. Barevné varianty černá a bílá. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.170 Kč
Cena bez DPH: 1.793 Kč
 

Nový model sportovních sluchátek z řady 686 je dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené In-Ear konstrukce.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.680 Kč
Cena bez DPH: 1.388 Kč
 

Uzavřená, mimořádně lehká dynamická sluchátka HD 2.10 jsou nejen elegantní svým minimalistickým designem, ale poskytují výbornou kvalitu zvuku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.350 Kč
Cena bez DPH: 1.116 Kč
 

Uzavřená, mimořádně lehká dynamická sluchátka HD 2.20s pro poslech v dopravě a na ulici. Díky svému minimalistickému designu se stanou elegantním doplňkem pracovního i oddechového dne.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.850 Kč
Cena bez DPH: 1.529 Kč
 

Uzavřená, mimořádně lehká dynamická sluchátka HD 2.30 pro poslech v dopravě a na ulici. Díky svému minimalistickému designu se stanou elegantním doplňkem pracovního i oddechového dne.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.430 Kč
Cena bez DPH: 2.008 Kč
 

Sluchátka HD 201 jsou ideální cestou do světa výkonného stereofonního zvuku. Za dostupnou cenu nabízejí dobré potlačení okolního hluku a jsou výjimečně pohodlná při nošení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 740 Kč
Cena bez DPH: 612 Kč
 

Uzavřená dynamická sluchátka HD 202 poskytují výbornou kvalitu zvuku a vynikající odstínění okolního hluku. Jsou ideální variantou pro DJ a dynamickou moderní hudbu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.320 Kč
Cena bez DPH: 1.091 Kč
 

Elegantní supraaurální sluchátka s výrazným tlumením vnímání okolního hluku.Odolná konstrukce umožňuje odklopení jedné mušle a DJ poslech na jedno ucho.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.520 Kč
Cena bez DPH: 1.256 Kč
 

Sluchátka HD 206 jsou ideální cestou do světa výkonného stereofonního zvuku. Za dostupnou cenu nabízejí dobré potlačení okolního hluku a jsou výjimečně pohodlná při nošení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.090 Kč
Cena bez DPH: 901 Kč
 

Sluchátka HD 215 II vynikají zvukovou barevností a dynamikou, výborně potlačují hluky okolí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.620 Kč
Cena bez DPH: 2.165 Kč
 

Elegantní sluchátka s nadčasovým designem, dynamickým zvukem a možností telefonování. Na kabelu je snadno dostupný ovladač s integrovaným mikrofonem. SLUCHÁTKA JSOU V PANTERSHOPU PŘI ZADÁNÍ SPECIÁLNÍHO HESLA ZADANÉHO DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE ZA SPECIÁLNÍ CENU.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.890 Kč
Cena bez DPH: 1.562 Kč
 

Uzavřená sluchátka HD 25 Basic Edition jsou profesionální sluchátka pro monitoring. Poskytují vysoké potlačení hluku na pozadí a jsou schopna mimořádně vysokého akustického tlaku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.650 Kč
Cena bez DPH: 3.843 Kč
 

Pohodlná sluchátka na profesionální práci, zejména monitoring. Funkce aktivního omezení hlasitosti chrání váš sluch. Tato funkce je vypínatelná.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.750 Kč
Cena bez DPH: 6.405 Kč
 

Skládací sluchátka uzavřeného typu s mušlemi zakrývajícími celé ušní boltce (circumaural), vhodná pro profesionální monitoring. Mají výborný útlum okolního hluku (až 32 dB) a využívají systém Sennheiser Ergonomic Acoustic Refinement (E.A.R.).

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.840 Kč
Cena bez DPH: 3.174 Kč
 

Se všestranným headsetem HD 4.20S si můžete užívat svoji oblíbenou hudbu prakticky kdykoliv. Uzavřená konstrukce spolehlivě odstíní okolní hluk a vy získáte ticho na klidný poslech.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.090 Kč
Cena bez DPH: 1.727 Kč
 
Strana:1234
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube