Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:12

Digitální předsednická jednotka ADN C1 nabízí bezkonkurenční řečovou srozumitelnost a je provedena v moderním střízlivém designu. Mikrofonní hlava, umístěná na konci husího krku, je vybavená systémem se superkardioidní směrovou charakteristikou.

 

Digitální centrální jednotka ADN CU1 dokáže řídit a napájet až 40 delegátských a předsednických jednotek (záleží na délce propojovacích kabelů). Nabízí plnohodnotné nastavení konference díky přehlednému displeji s výběrem z více komunikačních jazyků.

 

Digitální delegátská jednotka ADN C1 nabízí bezkonkurenční řečovou srozumitelnost a je provedena v moderním střízlivém designu. Mikrofonní hlava, umístěná na konci husího krku, je vybavená systémem se superkardioidní směrovou charakteristikou.

 

Anténní modul digitálního bezdrátového konferenčního zařízení ADN-W. Ve spolupráci s centrální jednotkou ADN CU1 zajišťuje provoz a obousměrnou komunikaci bezdrátových konferenčních jednotek. Pro bezproblémové spojení pracuje v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz s aktivním vyhledáváním volných frekvencí.

 

Baterie ADN-W BA Lithium-Ion je určena pro napájení bezdrátových konferenčních jednotek ADN-W C1 a ADN-W D1.

 

Základní modul ADN-W CASE BASE tvoří dno celé sestavy ADN-CASE, je na kolečkách a má prostor na drobné příslušenství.

 

Bezdrátová digitální delegátská jednotka ADN-W D1 nabízí bezkonkurenční řečovou srozumitelnost a snadnost použití.

 

Paleta mikrofonů k bezdrátovému konferenčnímu systému ADN-W.

 

EKI 830 je dvoukanálový širokopásmový infra přijímač.

 

Sluchátka pro Integrated Systems produkty. Další varianty těchto sluchátek jsou dostupné po zadání označení EP 01 do fulltextového vyhledávače vpravo nahoře.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 229 Kč
Cena bez DPH: 189 Kč
 

Síla pod kontrolou: ew 335 G3 pro zpěv i mluvené slovo nejen dokonale přenese Váš hlas, ale nabídne Vám i snadno dostupné programovatelné tlačítko MUTE.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 24.460 Kč
Cena bez DPH: 20.215 Kč
 

Lehká a odolná instalační sluchátka.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 610 Kč
Cena bez DPH: 504 Kč
 

Lehká a odolná instalační sluchátka

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 610 Kč
Cena bez DPH: 504 Kč
 

Bezdrátová akumulátorová reprosoustava s bezdrátovým ovládáním pomocí iPadu

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 70.380 Kč
Cena bez DPH: 58.165 Kč
 

MAS 1 je elegantní mikrofonní tlačítko v odolném provedení, které pomocí spínacího modulu MAS 133 ovládá jakýkoliv připojený XLR mikrofon. Ten může být aktivován v různých módech: PTT, PTM, ON/OFF a stálé zapnutí. Pro okamžitou indikaci stavu je MAS 1 vybaveno i dvoubarevným stavovým LED kroužkem.

 

MAS 133 je univerzální modul pro instalaci integrovaných mikrofonů. Při zapojení mezi mixážní pult s phantomovým napájením a samotný mikrofon je schopen pomocí připojeného tlačítka MAS 1 tento mikrofon ovládat. MAS 133 může být nastaven do různých aktivačních módů (PTT, PTM, ON/OFF a stálé zapnutí). Navíc je MAS 133 vybaven funkcí TTL logic umožňující nastavení kamery či spolupráci s media systémy.

 

MAT 133 je elegantní stolní stojánek pro mikrofony s XLR konektorem. Pro decentní nadčasový design je vhodný do široké škály aplikací, např. jednací místnosti, ozvučení předsednictev, tiskové konference apod.

 

MAT 153-S je elegantní stolní stojánek pro mikrofony s pětipinovým XLR konektorem a svítícím LED kroužkem s indikací aktivního stavu. Pro decentní nadčasový design je vhodný do široké škály aplikací, např. jednací místnosti, ozvučení předsednictev, tiskových konferencí apod.

 

ME 34 je kondenzátorová mikrofonní hlava s kardioidní charakteristikou určená pro použití s ohebnými držáky ("husími krky") řady MZH. Má velice široké možnosti použití a je vhodná například pro konference, veřejné projevy nebo vysílací studia.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.060 Kč
Cena bez DPH: 3.355 Kč
 

ME 35 je kondenzátorová mikrofonní hlava se super-kardioidní charakteristikou určená pro použití s ohebnými držáky ("husími krky") řady MZH. Dosahuje účinného potlačení okolního hluku a je vhodná například pro konference, veřejné projevy nebo vysílací studia.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.060 Kč
Cena bez DPH: 3.355 Kč
 
Strana:12
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube