Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:1

Herní headset GAME ONE byl vyvinut pro plný požitek ze zvukových efektů počítačových her. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě. Na pohyblivém raménku je instalován kvalitní noise-canceling mikrofon pro snadnou komunikaci se spoluhráči i se soupeři. Díky výběru kvalitních materiálů a otevřené konstrukci je sluchátkový headset GAME ONE vhodný pro dlouhodobé herní akce v domácím prostředí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.390 Kč
Cena bez DPH: 5.281 Kč
 

Profesionální herní headset GAME ZERO byl vyvinut pro maximálně zřetelný a realistický zážitek zvuku počítačových her. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě. Vynikající podání i těch nejmenších detailů napomáhá přesnému vykreslení prostorového obrazu herní scény a tím i úspěšnému průběhu hry.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.990 Kč
Cena bez DPH: 5.777 Kč
 

Profesionální herní headset GSP 300 byl vyvinut pro zcela novou dimenzi prožitku při počítačových hrách. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.690 Kč
Cena bez DPH: 2.223 Kč
 

Profesionální headset GSP 350 byl vyvinut pro zcela novou dimenzi prožitku při počítačových hrách. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.750 Kč
Cena bez DPH: 3.099 Kč
 

Profesionální herní headset Sennheiser GSP 550. Tato špičková sluchátka poskytují vysoce kvalitní reprodukci zvuku a 7.1 prostorový zvuk pro maximální zážitek ze hry.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.390 Kč
Cena bez DPH: 5.281 Kč
 

Profesionální herní sluchátka s potlačením vnímání okolního hluku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.390 Kč
Cena bez DPH: 5.281 Kč
 

Kompaktní, mimořádně lehký headset PC 3 CHAT je ideální pro vedení internetové komunikace, ať už jste doma, v práci, či na cestách.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 455 Kč
 

PC 373D Surround Sound Gaming - dokonalá souhra perfektního dynamické zvuku s pokročilými aplikacemi Dolby Surround a Dolby Headphone.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.690 Kč
Cena bez DPH: 5.529 Kč
 

Headset PC 7 USB s USB konektorem je navržen pro internetové telefonování celé rodiny. Jednostranný styl nošení Vám umožňuje konverzaci, zatímco jste stále v kontaktu se svým okolím. Headset je vyroben z robustních materiálů, má vylepšený mikrofon ,eliminující okolní hluk.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 830 Kč
Cena bez DPH: 686 Kč
 

S headsetem PC 8 USB můžete mluvit přes internet, poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo si užít PC hru. PC 8 USB přináší dynamický stereo zvuk, který potřebujete. Mikrofon eliminuje okolní hluk a tak Váš hlas na Skype bude vždy čistý a srozumitelný. Headset je pohodlný, s konektorem USB.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 880 Kč
Cena bez DPH: 727 Kč
 
Strana:1
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube