Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:12

Sennheiser dokonale integroval dva všesměrové mikrofony do minimalistických rozměrů sluchátkového setu AMBEO SMART HEADSET. Díky ideálnímu rozmístění mikrofonů/sluchátek pro stereofonní nahrávání je výsledný zvuk mimořádně realistický, plný prostoru a důležitých detailů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.900 Kč
Cena bez DPH: 6.529 Kč
 

Sluchátka CX 2.00 mají vynikající poměr výkon cena a produkují výrazný, dynamický zvuk s vibrujícím basem a bohatými barvami hudby. Samostatné verze pro iOS Apple nebo Android: Samsung, Sony, LG, HTC. Barevné varianty černá a bílá. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.390 Kč
Cena bez DPH: 1.149 Kč
 

Nejvyšší model v nové řadě, CX 5.00, má vynikající akustické a reprodukční vlastnosti a je navíc vybaven ovladačem na kabelu se třemi tlačítky a vestavěným všesměrovým mikrofonem. Samostatné verze pro iOS Apple nebo Android: Samsung, Sony, LG, HTC. Barevné varianty černá a bílá. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.790 Kč
Cena bez DPH: 1.479 Kč
 

Nový ultralehký model In-Ear bezdrátových Bluetooth sluchátek poskytující dokonalý komfort a úžasné hudební zážitky při poslechu bez kabelu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.590 Kč
Cena bez DPH: 2.141 Kč
 

Nový model sportovních sluchátek z řady 686 je dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené In-Ear konstrukce. Ovladač na kabelu obsahuje všesměrový mikrofon pro snadné telefonování, výrobce zaručuje kompatibilitu s Androidem, Windows Mobile i Blackberry.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.680 Kč
Cena bez DPH: 1.388 Kč
 

Nový ultralehký model In-Ear bezdrátových Bluetooth sluchátek poskytující dokonalý komfort při pohybu a úžasné hudební zážitky při různých sportech.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.290 Kč
Cena bez DPH: 2.719 Kč
 

Elegantní sluchátka s nadčasovým designem, dynamickým zvukem a možností telefonování. Na kabelu je snadno dostupný ovladač s integrovaným mikrofonem.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.890 Kč
Cena bez DPH: 1.562 Kč
 

Sluchátka HD 630VB se vyznačují circum-aurálními, uzavřenými celokovovými, ale lehkými aluminiovými mušlemi a mimořádně širokou frekvenční charakteristikou umožňující audiofilní poslech i nejkvalitnějších nahrávek ve vysokém rozlišení doma a na cestách.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 12.990 Kč
Cena bez DPH: 10.736 Kč
 

IE 8i patří zcela jednoznačně k absolutní zvukové špičce. IE řada byla původně určena pro profesionální užití v nahrávacích studiích a pro hudebníky, vzhledem k rozvoji techniky byl tento model uzpůsoben pro vysoce kvalitní poslech.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.990 Kč
Cena bez DPH: 6.603 Kč
 

Následník modelu MM 80i pro iPhone, model MM 80i Travel, je nyní vybaven vylepšeným dálkovým ovládáním s mikrofonem na kabelu, který bezproblémově spolupracuje s nejnovějšími modely iPhonu, iPodu a iPadu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.490 Kč
Cena bez DPH: 3.711 Kč
 

Druhá generace velmi oblíbených sluchátek MOMENTUM nabízí posluchačům lepší zvuk, větší pohodlí a praktickou skládací konstrukci. Mimořádná kvalita zvuku Sennheiser je tak uživateli dostupná v jakémkoli prostředí.Získala ocenění Nejlepší sluchátka roku 2015-2016. , VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.200 Kč
Cena bez DPH: 4.298 Kč
 

Sluchátka umožňující poslouchat zcela svobodně, bez připojení kabelem a bez obtěžování hmotností. BT technologie v absolutně kompaktním provedení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.990 Kč
Cena bez DPH: 4.124 Kč
 

Dokonalý design, lehká konstrukce a perfektní zvuk, to je nový model MOMENTUM In-Ear. V miniaturních rozměrech z hi-tech materiálů je ukryt mimořádně barevný a mohutný zvuk, který vás potěší kdekoli a ostatní ocení elegantní vzhled. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.790 Kč
Cena bez DPH: 2.306 Kč
 

Pokročilý model bezdrátových sluchátek MOMENTUM In-Ear Wireless aktuálně doplňuje velmi oblíbenou modelovou řadu sluchátek MOMENTUM. Tato nová sluchátka jsou určena pro posluchače požadující nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale současně bezdrátové připojení k mobilu, notebooku či přehrávači.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.390 Kč
Cena bez DPH: 4.455 Kč
 

Model MOMENTUM 2 On-Ear nabízí vysokou kvalitu zvuku a barevné kombinace.Získala ocenění Nejlepší sluchátka roku 2015-2016.Jsou stvořena pro náročný provoz na cestách a mají ambice se stát vyhledávaným módním doplňkem. Kromě špičkové zvukové kvality mají stylový vzhled a high-tech materiály: ocel a měkkou tkaninu Alcantara s vysokou mechanickou odolností. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC -

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.990 Kč
Cena bez DPH: 4.124 Kč
 

Nejmenšími sluchátky řady MOMENTUM (představena na IFA 2018 v Berlíně) je model True Wireless, který zcela aktuálně doplňuje mimořádně úspěšnou modelovou řadu sluchátek. Jak název napovídá jsou tato sluchátka zcela bezdrátů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.800 Kč
Cena bez DPH: 6.446 Kč
 

Pokročilý model MOMENTUM WIRELESS, navazující na modelovou řadu velmi oblíbených sluchátek MOMENTUM, je připraven nabídnout posluchačům nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale novinkou je zejména bezdrátové připojení k přehrávači a integrovaný systém NoiseGard Hybrid.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.990 Kč
Cena bez DPH: 7.430 Kč
 

Nový model sportovních sluchátek z řady 686 je dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené konstrukce. Flexibilní brýlové háky udržují sluchátka na správném místě a zamezují přenosu hluků z kabelů. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.490 Kč
Cena bez DPH: 2.058 Kč
 

Nový model sportovních sluchátek z řady 686 je dokonalým propojení kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené konstrukce. Pružný týlní most přináší jistotu umístění i při déletrvajících aktivitách. VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.490 Kč
Cena bez DPH: 2.058 Kč
 

Se všestranným headsetem PX 100-IIi si můžete užívat svoji oblíbenou hudbu prakticky kdykoliv. Jeho dynamický, otevřený systém přináší přirozenou zvukovou reprodukci se silnými basy.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.890 Kč
Cena bez DPH: 1.562 Kč
 
Strana:12
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube