Vstupte do bezdrátového světa

 

Přemýšlíte o tom, jaké by to bylo zbavit se na pódiu kabelů?

S mikroporty XS wireless si to můžete dovolit díky jejich vysoké kvalitě na straně jedné a dostupné ceně na straně druhé. Dodávají se ve třech základních variantách - prezentační, vokální a nástrojové. XS wireless vás přenese do bezdrátového světa jako mávnutím proutku. Získáte spolehlivý bezdrátový přenos, výbornou zvukovou kvalitu a 960 laditelných frekvencí. Systém má automatické vyhledání volných kanálů, synchronizaci mezi přijímačem a vysílačem i diverzitní příjem, zaručující optimální přenos signálu za jakýchkoli okolností.

 

XSw 12

 

 

 

 

Uvolněte si ruce

Rádi byste při prezentaci využili své ruce i na jiné věci než je držení mikrofonu? Pak potřebujete set XSw 12 s vysoce kvalitním miniaturním mikrofonem.

PODÍVEJTE  SE  NA  XSw 12

 

 

 

 

 

 

 

 

XSw 35

 

Nechte svůj hlas znít

Bezdrátové sety XSw 35 a XSw 65 jsou to pravé pro zpěváky a moderátory. Dynamický i kondenzátorový mikrofon nabízejí velkou odolnost proti zpětné vazbě a dokonalý přenos vašeho hlasu do publika.

PODÍVEJTE  SE  NA  XSw 35

 

XSw 52

 

 

 

 

 

 

 

 

Používejte hlavu

Lehký a komfortní. Prezentační set XSw 52 s kardioidním hlavovým mikrofonem vám dá absolutní svobodu pohybu při zachování čistoty a srozumitelnosti vašeho hlasu i v hlučném prostředí.

PODÍVEJTE  SE  NA  XSw 52

XSw 72 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpohybujte nástroje

S jakýmkoliv hudebním nástrojem můžete kroužit po pódiu bez nebezpečí zakopávání o kabely. Miniaturní vysílač nástrojového setu XSw 72 můžete "velkým jackem" připojit třeba ke kytaře a přenášet vaši hru vzduchem.

PODÍVEJTE  SE  NA  XSw 72

 

 

 

 

A nezáleží na tom jestli jste řečník nebo rocker...

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube