19. května se bude v Sennheiser SoundAcademy diskutovat o jednom z žhavých témat dne, o působivém zvuku. Hostitelé za Sennheiser David Missall a Brian Walker k tomuto zajímavému tématu pozvali Leslie Ann Jones, Michaela Romanowského, Steva Genewicka, Jima Andersona a Ulrike Anderson. Zmíněných pět odborníků bude diskutovat o svém přístupu k nahrávání, mixování a zpracování pohlcujícího zvukového zážitku a podělí se s posluchači o své názory na nové kreativní možnosti propojení posluchače s hudbou. Webinář se uskuteční v 19:30 CEST. Můžete se už registrovat na adrese  https://bit.ly/2L5dnNu.

 Více o účastnících:

Leslie Ann Jones, Lucasfilm
Leslie Ann je zvukařka, několikanásobně oceněná Grammy, pracuje pro Skywalker Sound společnosti Lucasfilm jako ředitelka hudebního nahrávání

Michael Romanowski, Coast Mastering
Byl jako zvukař nominován na cenu Grammy. Je majitelem a hlavním masteringovým inženýrem ve společnosti Coast Mastering.

Steve Genewick, Capitol Studios
Trojnásobný držitel Grammy pracuje jako nahrávací technik v Capitol Studios od roku 1994.

Jim Anderson
Jim je mezinárodně uznávaný nahrávací inženýr a producent akustické hudby pro záznamový, rozhlasový, televizní a filmový průmysl. Jeho hudební nahrávky získaly jedenáct cen Grammy a Latin Grammy a 27 nominací Grammy a Latin Grammy.

Ulrike Anderson
Ulrike je zvukařka a producentka akustické hudby v rozhlasovém, televizním a záznamovém průmyslu. Její nahrávky obdržely několik mezinárodních nominací a cen: dvě ceny Echo Klassika, Preis der Deutschen Schallplattenindustrie, Ars Acoustica, Diapason d'Or, Grammy Nomination a mnoho dalších.

Rozšiřte si své odborné znalosti zcela zdarma. Kromě kulatých stolů nabízí společnost SoundAcademy od společnosti Sennheiser řadu dalších populárních profesionálních webinářů pro školení zvuku a podrobné diskuse o produktech. Úplný a aktuální seznam najdete na adrese https://www.sennheiser.com/webinars a bezplatně se zaregistrujte na webináře SoundAcademy podle vašeho výběru.

Připojte se zdarma!
 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube