Ozvučovací systém LSP 500 PRO

 

Cena iF 2014

 

 

 

LSP 500 PRO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Možnosti bez hranic

LSP 500 PRO je naprosto nový koncept na poli ozvučovacích systémů, protože sestavu bezdrátových reprosoustav můžete ovládat přes wifi síť. To vám nabídne daleko větší svobodu při nastavování parametrů jednotlivých reprosoustav, zpoždění, hlasitost, zdroj signálu apod. Už žádné zakopávání o kabely, žádný stres na poslední chvíli… LSP 500 PRO je mimo jiné vybaven třemi sloty pro bezdrátové mikrofony, bluetooth rozhraním pro přehrávání audio souborů, USB přehrávačem i rekordérem v jednom… Velkou výhodou oproti konkurentům je systém dvojitého akumulátoru, kdy při vybití jednoho z nich je možné rovnou ho při produkci vyjmout a vložit do nabíječky. Celý systém je navržen až pro dvacet vzájemně propojených reprosoustav, což umožňuje flexibilní použití pro malé i velké akce. Navíc šetří čas i peníze.


 

 

 

 

  ew 335 G3

Moderní přístup - maximální využití technologie

Každý uživatel bez ohledu zaměření ocení flexibilitu a moderní řešení systému LSP 500 PRO, které umožňuje širokou škálu použití ozvučovacího systému. V kombinaci s bezdrátovými mikrofony Sennheiser evolution G3, které jsou vybaveny skenováním pracovního pásma či bezdrátovou synchronizací vysílače a přijímače budete práci s LSP 500 PRO považovat za zábavu. Od začátku do konce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vše pod kontrolou

Propastný rozdíl v ovládání PA systému: základní vlastností LSP 500 PRO je propojení s iPadem. Můžete řídit jeden reprobox, jednu skupinu nebo kompletní PA systém z jednoho místa. Uložte si vlastní nastavení a zkontrolujte stav akumulátorů - s touto aplikací můžete cokoliv.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Příklady ozvučovacích sestav

 

Jeden kanál ve 4 (a více) reproboxech

 

Příklad použití 2 bezdrátových mikrofonů + BlueTooth zařízení pro DJ. Všechny zdroje signálu jsou regulovány na reproboxu 1, výsledný smíchaný signál je bezdrátově vysílán k ostatním reproboxům (2, 3, 4). Doplněním WiFi routeru můžete ovládat všechny 4 reproboxy na dálku z iPadu.

 

 

Stereo signál

Sestava pro konferování a produkci hudby ve stereu. Vstupní signály jsou mixovány v reproboxu 1. Mluvené slovo přenášejí oba dva reproboxy, levý kanál hudebního programu pouze reprobox 1 a pravý kanál hudebního programu pouze reprobox 2. Je zaručen jak srozumitelný komentář, tak i kvalitní stereofonní reprodukce hudby. Systém je možno opět doplnit o WiFi router a ovládat iPadem.

 

 

Perfektní basy

 Stejné zapojení na vstupu, tentokrát bez přenosu signálu k dalším reproboxům. Výstup Link Out je propojen se samostatným aktivním subwooferem pro vylepšení reprodukce nízkých tónů.

 

 

 

Připojte co potřebujete

 

 

 

 

Až 3 přijímače bezdrátových mikrofonů, přehrávání hudby přes Bluetooth nebo z USB, kabelový mikrofon, externí CD přehrávač. Záznam signálu na USB, výstup pro externí rekordér, výstup pro další reprobox nebo subwoofer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příslušenství

Pomocí originálního příslušenství chráníte vaše zařízení, ulehčíte si transport a můžete se odlišit od konkurence.

 

 

 

 

Estetický obal

Potřebujete ozvučovací systém do moderního interiéru? Jednoduše navlékněte na LSP 500 PRO elastický průzvučný bílý potah a reproboxy splynou s okolním prostředím.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nepromokavý obal

Ochranný obal použijete tam, kde hrozí mechanické poškození reproboxů. Je nezbytný i při akcích na volném prostranství, kde musíte počítat s deštěm. Pevný a odolný obal je díky vycpávce i účinnou ochranou LSP 500 PRO při nešetrné instalaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Repro na vozíku

Tento robustní vozík oceníte při transportu LSP 500 PRO na větší vzdálenost. Je opatřen výsuvnou pevnou rukojetí a uchy pro cestu do schodů. Dále oceníte velké kapsy na příslušenství, umístěné na bocích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro zavěšení do výšky

Závěsný adaptér LAH 500 slouží k zavěšení LSP 500 PRO na jakoukoliv kostrukci. Je opatřen normalizovaným otvorem pro uchycení ke svorníku, používaném například k zavěšení velkoplošných obrazovek.

 

 

 

 

 

 

 

 Ušetřete čas při instalaci

 Porovnání času potřebného k instalaci standardních ozvučovacích reproboxů a systému LSP 500 PRO

 

 

 Pro další informace pište na profi@panter-praha.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 241 040 940.

 

Technický popis s parametry LSP 500 PRO

 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube