Digitální mikroporty pro muzikanty i baviče

Cena TEC Award 2016
Chcete co nejkvalitnější bezdrátové mikrofony s nejnovější technologií a nechcete se starat o volné frekvence a rušení?

Vyberte si mikroporty Sennheiser evolution Digital 1!  Sety se dodávají v transportních kufřících ve třech základních variantách - prezentační, vokální a nástrojové. ew D1 vás přenese do bezdrátového světa jako mávnutím proutku. Získáte spolehlivý bezdrátový přenos, výbornou zvukovou kvalitu a naprostou jistotu bezporuchového provozu. Systém má automatické vyhledání volných kanálů včetně náhradních, které použije při obsazení stávající frekvence. Vysílač díky komunikaci s přijímačem může plynule nastavovat VF výkon pro optimální výměnu informací mezi vysílačem a přijímačem za současné úspory kapacity baterií. Přijímač je vybaven funkcí diverzitního příjemu, zaručující optimální přenos signálu za jakýchkoli okolností. Ať zpíváte potichu či nahlas, nemusíte se starat o nastavení citlivosti mikrofonu - vysílač to udělá za Vás. Systém je schopen rozpoznat a potlačit sykavky. Pomocí 7 pásmového ekvalizéru si můžete nastavit zvuk přesně podle Vás. Přijímač můžete propojit do počítačové sítě a řídit na dálku přes aplikaci iOS i Android.

 

 

ew D1 - ruční mikrofon

 

Zpěv i mluvené slovo

Vokální sety ew D1 nabízí širokou škálu výměnných mikrofonních hlav pro mluvené slovo i špičkové vokály. Pokud chcete pouze konferovat, můžete si vybrat vysílač s tlačítkem MUTE.

 

PODÍVEJTE SE NA  ew D1-835S
PODÍVEJTE SE NA  ew D1-845S
PODÍVEJTE SE NA  ew D1-935
PODÍVEJTE SE NA  ew D1-945

 

 

 

 

 ew D1 - hlavový mikrofon

 

Používejte hlavu

Lehký a komfortní. Prezentační set ew D1-ME 3 s kardioidním hlavovým mikrofonem vám dá absolutní svobodu pohybu při zachování čistoty a srozumitelnosti vašeho hlasu i v hlučném prostředí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ew D1 - klopový mikrofon 

 

Neviditelný bezdrát

Ideální pro přednášky v tichém prostředí. S miniaturním mikrofonem ze setu ew D1-ME 2 si posluchači ani nevšimnou, že vůbec nějaký mikrofon používáte.

 
PODÍVEJTE SE NA  ew D1-ME 2

 

 

 

 

 

 

 

   ew D1 - nástrojový set 

 

  Pro volnost na pódiu

Ať už s kytarou nebo s klávesami můžete vířit po pódiu bez nebezpečí zakopávání o kabely. Miniaturní vysílač nástrojového setu ew D1-CL 1 připojíte k Vašemu nástroji a Vaši virtuózní hru přenesete jednoduše vzduchem.

 

PODÍVEJTE  SE NA ew D1-CL 1

 

 

 

 

S ew D1 nepotřebujete vůbec nic - jenom umět hrát...

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube