TeamConnect Wireless - perfektní hlas kdekoliv a kdykoliv

 

 

 

TeamConnect Wireless je první přenosné zařízení, umožňující audio konferenci v jakékoliv místnosti. Každý účastník se nyní může plně soustředit na předmět diskuse a nemusí se zabývat kvalitou a srozumitelností zvuku.

 Cena ISE 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednoduchost a úspora času

Čas je vzácný a je lepší ho strávit tím, co je důležité. Ztrácet čas zdlouhavým nastavováním mikrofonu a reproduktoru a rozčilovat se nad špatnou srozumitelností je zbytečné. Pomocí TeamConnect Wireless změníte jakoukoliv místnost v dokonalý konferenční sál. Čtyři jednotky - jedna řídící a 3 satelitní - naváží ihned po zapnutí vzájemné spojení protokolem DECT, který zajišťuje vysokou kvalitu zvuku. Pomocí této sady můžete snímat až 24 osob ve špičkové kvalitě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokonalá mobilita

TeamConnect Wireless je vaše konferenční místnost v jednom kufříku. Ten slouží nejen jako transportní obal, ale i jako dobíjecí stanice. Jednoduše přijdete do místnosti, otevřete kufřík a položíte 4 "krabičky" na stůl. Díky bezdrátovému spojení je můžete umístit na nejvhodnější místo, přesně podle účastníků konference, kteří se nemusejí naklánět, aby je bylo slyšet.

 

 

 

Flexibliita spojení

TeamConnect Wireless můžete spojit s jakýmkoli komunikačním zařízením a to jakýmkoliv způsobem - přes BlueTooth, audio kabelem s 3,5 mm jackem nebo USB kabelem. Jednoduše připojte stolní telefon, mobilní telefon, tablet, notebook nebo počítač - a můžete komunikovat. Jelikož TeamConnect Wireless podporuje více současně pracujících kanálů, můžou se do probíhající diskuse připojit další účastníci.

 

 TeamConnect Wireless - nabíjecí kufr

 

 

Kvalita i design

Špičková kvalita zvuku je charakteristickou značkou Sennheiser - a TeamConnect Wireless není výjimkou. Každá jednotka obsahuje kvalitní mikrofony a reproduktory s výbornou čistotou hlasu. Konverzace je proto přirozená a srozumitelná.

Moderní provedení ze skla a hliníku v kombinaci s matným černým lakem vyzařuje vsokou úroveň a profesionalitu. Dotykové ovládání s barevným podsvícením je spolehlivé a jednoduché.

 

Podívejte se na TeamConnect Wireless

 

 

 

 

 

TeamConnect Wireless - lišta do stolu

Pro další informace pište na profi@panter-praha.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 241 040 946.

 

 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube