TeamConnect Ceiling 2 - nejlepší systém pro telekonference i ozvučení sálů a učeben

 

  

 

Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 je nová generace řešení ozvučení konferenčních a zasedacích místností. Diskrétní, téměř neviditelný stropní mikrofon umožňuje snímání zvuku bez instalovaných stolních mikrofonů a společně s řídící jednotkou přidává benefit omezování echa a auto-mixingu při připojení k telekonferenci. Toto řešení nabízí velkou flexibilitu a variabilitu zasedací ho pořádku včetně pokrytí pohybujícího se řečníka při prezentaci.

Sennheiser TC Ceiling 2 využívá velmi sofistikovaného technického řešení, kdy 28 směrových mikrofonních kapslí sleduje zdroj zvuku pro garanci nejlepší kvality signálu a srozumitelnosti řeči při ozvučení či telekonferenci. Sofistikovaná elektronika dokáže pohybujícího se řečníka sledovat a signál dále předávat bez přerušení či zeslabení.

Sennheiser TC Ceiling 2 je možné zabudovat do rastru stropních podhledů a zajistit tím jeho neviditelnost z architektonického hlediska. Kde podhledy nejsou, nastupují další možnosti připevnění - přímo ke stropu nebo elegantně pomocí  tenkých ocelových lanek (velice vhodné pro vysoké místnosti).

Jako novinka je možností dodávky kompletního systému včetně zvukového procesoru a reproduktorů Bose (Bose ES1 Ceiling Audio Solution). Mikrofonní systém TC Ceiling 2 se dodává v bílé a černé barvě.

Podívejte se na TeamConnect Ceiling 2

 

TeamConnect Ceiling - varianty upevnění mikrofonu

 

Vlastnosti systémuTeamConnect Ceiling - mikrofonní systém

  • špičková akustická kvalita díky 28 mikrofonním kapslím
  • snímaní signálu až ze 60 metrů čtverečních, možno rozšířit pomocí dalších mikrofonů
  • vysoká směrovost stropního mikrofonu s automatickým zaměření mluvčího zajišťuje excelentní  zvukovou kvalitu a řečovou srozumitelnost
  • informace o stavu pomocí LED
  • nadčasový a elegantní design
  • 3 varianty instalace na strop
  • snadná údržba
  • diskrétní kabeláž
  • kompatibilní s externími DSP procesory
  • přehledný obslužný software Control Cockpit

 

 

 

 

 

 

 

Zdůraznění hlasu, potlačení šumu

Funkce TruVoicelift zdůrazňuje mluvené slovo, které je díky tomu hlasitější a srozumitelnější. Kromě toho můžete nastavit přednostní zónu pro přidělení priority mluvčímu a vyloučené zóny (až 5) pro zamezení rušení přenosu např. hlukem projektoru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vše pod kontrolou

Pomocí software Sennheiser Control Cockpit můžete na dálku nastavit všechny parametry mikrofonu. Můžete také kontrolovat a ovládat všechna zařízení v budově (mikrofony TeamConnect Ceiling 2, bezdrátové mikrofonní systémy SpeachLine Digital Wireless a evolution wireless 300 G4 nebo Digital 6000).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokonalá integrace

Mikrofon TCC 2 připojíte k audio rozvodu pomocí analogového nebo digitálního (DANTE™) konektoru. Pro řízení a dohled slouží 2 konektory LAN včetně napájení po síti (PoE).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Funkce TruVoicelift

Tato funkce úměrně zesiluje mluvené slovo v celé místnosti a na rozdíl od jiných řešení je řečník opravdu dokonale slyšet v celém prostoru. V případě vhodného umístění mikrofonu nebo použití dvou či více mikrofonů můžete dokonale ozvučit i velké sály. Každý účastník tak může na vyzvání přednést svoje dotazy a připomínky bez nutnosti předávání ručního mikrofonu mezi účastníky. Díky funkci TruVoicelift a ozvučení místnosti všichni, řečníci i diváci, slyší všechny otázky i odpovědi s perfektní srozumitelností.

Slovo odborníka - Jens Werner o technologii TruVoicelift

 

 

 

 

Vyloučené zóny

S funkcí Exclusive Zones máte plnou kontrolu nad celým prostorem. TeamConnect Ceiling 2 Vám umožňuje nastavit až 5 zón, ve kterých se nachází potenciální zdroj rušivých zvuků (větráček projektoru apod.). Tyto zóny jsou následně mikrofonem ignorovány. Prostor těchto zón se nastavuje v horizontálním i vertikálním směru pomocí 3D zobrazení v programu Control Cockpit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přednostní  zóna

Nastavením Priority Zone má řečník v tomto prostoru přednost před hlasem ostatních osob v místnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Seznámení s mikrofonem TeamConnect Ceiling 2

 


 

 

 Vysvětlení funkce TruVoicelift

 

 

 

 TeamConnect Ceiling - zavěšení pod strop

 

 

Pro další informace pište na profi@panter-praha.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 241 040 946.

 

 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube