Memory Mic

 Memory Mic 

Báječný zvuk, působivé propojení zážitků

Vestavěný mikrofon každého telefonu zachycuje pouze zvuk v blízkém okolí. S Memory Mic se můžet volně pohybovat po okolí v jakékoli vzdálenosti od natáčeného objektu. Stačí jenom připevnit Memory Mic na klopu nebo kapsu u košile natáčené osoby, spustit v telefonu aplikaci Sennheiser Memory Mic App s kliknout na tlačítko Record. Mikrofon Memory Mic se s telefonem automaticky propojí přes Bluetooth a vy se můžete soustředit pouze na působivé video. Máte totiž jistotu, že zvuk bude dokonalý.

PODÍVEJTE SE NA MEMORY MIC

 

 

 

Bez výpadků a bez omezení

Memory Mic snímá zvuk pomocí velice kvalitní kondenzátorové mikrofonní kapsle a díky jedinečné technologii Sennheiser zabezpečuje nahrávku bez omezení vzdálenosti mezi mikrofonem a mobilním telefonem. Se synchronizací záznamu zvuku s obrazem pomocí jediného stisknutí tlačítka vám poskytuje plynulou bezdrátovou nahrávku bez jakýchkoliv výpadků signálu. Velice lehké a odolné provedení mikrofonu společně s magnetickým upevněním na oděv je přesně to, co ještě musíte mít ke svému chytrému telefonu, abyste ve špičkové kvalitě nahráli na Youtube váš nový vlog.

 

 

 

Sennheiser Memory Mic App

 

 

Stáhněte si aplikaci zdarma

Memory Mic nahrává záznam v délce až 4 hodiny. Celý záznam se poté automaticky synchronizuje s mobilním videem v aplikaci Sennheiser Memory Mic App. Stáhněte si ji pro iPhone nebo Android.

Odkaz na stažení Sennheiser Memory Mic App pro iPhone

Odkaz na stažení Sennheiser Memory Mic App pro Android

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příslušenství

V balení je USB kabel (USB - USB-C) pro nabíjení vestavěného akumulátoru. Magnetická klipsna je součástí mikrofonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Často kladené otázky

 

Jak mezi sebou komunikují Memory Mic a mobilní telefon?

Aplikace Sennheiser Memory Mic App komunikuje přes Bluetooth, ovšem pouze při zahájení nahrávání a jeho ukončení. Proto mikrofon nemusí být v dosahu během záznamu a nic také nevysílá. Po ukončení záznamu se Memory Mic spojí s telefonem přes vlastní WiFi a přenese nahrávku do telefonu.

Jak daleko od sebe se mohou zařízení nacházet?

V okamžiku zahájení a ukončení záznamu by měl být Memory Mic a telefon cca 30 cm od sebe. V průběhu nahrávky je vzdálenost neomezená.

Můžu nahrávat na vestavěný mikrofon mobilu?

Při nahrávání jsou aktivovány oba mikrofony - vestavěný i Memory Mic. Po synchronizaci zvuku s obrazem si můžete zvolit, jaký zvuk v nahrávce použijete (nastavíte poměr hlasitosti obou mikrofonů ve výsledné stopě).

Můžu nahrávat z několika Memory Mic najednou?

Ne, zařízení se párují v režimu one-to-one.

Jakým způsobem zajistím synchronizaci zvuku s obrazem?

Po ukončení nahrávky kliknete na tlačítko Synchronise audio. Aplikace provede celou synchronizaci automaticky a přenese záznam do telefonu.

Můžu nahrávat zvuk ihned pro vybalení Memory Mic z krabice?  

Po stažení aplikace a prvním připojení Memory Mic se provádí kalibrace a testování přenosu dat (funkce Initialise). Tato operace trvá asi 3 minuty, poté se údaje zaznamenají v aplikaci. Při následujícím použití Memory Mic již můžete nahrávat okamžitě.

Je možné nastavit ručně citlivost mikrofonu?

Ano, v aplikaci můžete zvolit nastavení LOW (hlučné prostředí), MEDIUM (běžné použití mikrofonu na klopě) a HIGH (mikrofon položený např. na stole pro nahrávku 2 osob).

V jakém formátu se ukládá záznam?

Jedná se typ WAV, 16-bit/48 kHz. Video záznam se zvukem se v telefonu ukládá ve formátu MP4 (Android) nebo MOV (iPhone).

Jakou kapacitu má Memory Mic?

Vestavěná pevná paměť uloží až 4 hodiny záznamu, kapacita akumulátoru je také 4 hodiny.

Jakou funkci má LED kontrolka na mikrofonu?

oranžová = zapnuto, nepřipojeno k telefonu
zelená = připojeno k telefonu/nahrávání
červená = slabý akumulátor
Během nabíjení bliká červeně.

Můžu nabíjet akumulátor Memory Mic během záznamu?

Ano, nabíjení je možné během nahrávky i přenosu dat do mobilu.

Můžu stáhnout nahrávku přímo do počítače?

Ano, po propojení telefonu s počítačem najdete v zařízení Android soubory (video se zvukem) uložené v adresáři Phone\Movies\Memory Mic Mixed, v iPhone v adresáři DCIM. Přímé stažení kabelem z Memory Mic není možné.

Dodává se Memory Mic v různých barvách?

V současné době se dodává v bílém provedení, v budoucnu se uvažuje o dalších tmavých variantách (šedá, černá), podle zájmu uživatelů.

 

 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube