Ovládněte svůj hlas

 

Sennheiser je proslulý nejen špičkovými mikrofony a spolehlivou bezdrátovou technologií, ale také jako výrobce vysoce kvalitních sluchátek. Obě tyto kvalifikace se výtečně doplňují v bezdrátovém zpětném odposlechu, neboli In-Ear Monitoringu. Tento systém vám umožní přesně slyšet, jak zní váš hlas při vystoupení, a můžete tak ihned opravit případné nedostatky ve vašem výkonu. Nastavte si svůj vlastní signál mixem např. zpěvu, bicích a obecenstva a přizpůsobte si ho pomocí vestavěné funkce ekvalizéru. Využijte všechny možnosti bezdrátového In-Ear Monitoringu s dokonalým přenosem v Sennheiser kvalitě.

 

ew 300 IEM G3

 

ew 300 IEM G3

Zapněte a hrajte!

Světově nejprodávanější bezdrátový odposlech, ew 300 IEM, nabízí ve své 3. generaci mnoho nových funkcí, jako např. adaptivně diverzitní příjem, nastavitelný HiBoost a limitér nebo vestavěný ekvalizér.

 

PODÍVEJTE SE NA ew 300 IEM G3 - NYNÍ S AKČNÍ CENOU


 

Série 2000 IEM

Nejvyšší třída IEM

 

Série 2000 IEM dobře ví, kdy být zticha a kdy být slyšet. Série 2000 IEM je synonymum pro špičkovou technologii s množstvím uživatelských funkcí, uschovanou v odolném celokovovém těle. Zosobňuje dokonalý zvuk i spolehlivost nejen díky vysokému VF výkonu, širokému přeladitelnému pásmu a řízením přes počítač.

 

Série 2000 IEM

PODÍVEJTE SE NA SÉRII 2000 IEM


 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube