Klíč k dokonalosti

 

Největší hudební události, špičkové výkony interpretů, vysílání do celého světa - copak mohou být bez perfektního zvuku? Pro tyto akce vyvinul Sennheiser nejvyšší profesionální řadu mikroportů, 3000/5000. Je to kategorie sama pro sebe, stejně jako události, které zachycuje.

Sennheiser nabízí to nejlepší profesionálnéí audio zařízení: dokonalé bezdrátové mikrofony, univerzální vysílače, nejmodernější rackové přijímače i modulární kamerové přijímače. Bez tohoto vybavení prostě nemůžete být, pokud chcete obstát v mezinárodním prostředí. Součástí těchto systémů je také široká nabídka dalšího vybavení pro živé vysílání, jako anténní systémy, zákaznická řešení nebo profesionální headsety, neboli sluchátka s mikrofonem pro broadcast.

 

 

EM 3732-II

Flexibilita s pevností skály

Diverzitní rackový přijímač, který vám dá zapomenout na technické problémy při velkých koncertech, živých televizních přenosech nebo největších sportovních událostech. Celá šířka VF pásma 184 MHz umožní bezproblémové nastavení kanálů i v zarušeném protoru velkých městských aglomerací.

 

EM 3732-II

 

 

 

 

 

 

 

PODÍVEJTE SE NA EM 3732-II

 

   

 SK 5212-II

 

SK 5212-II

I malý může být velký

60 x 50 x 17 milimetrů - to je veškerý prostor potřebný pro umístění tohoto profesionálního kapesního vysílače. Velice odolný, ale lehoučký - ideální pro divadla, muzikály, TV pořady nebo natáčení filmů. Prostě tam, kde potřebujete neviditelný vysílač.

 

 

 

 

 

 

 

 

SKM 5200-II

Osm cest k legendárnímu zvuku

S osmi výměnnými mikrofonními hlavami, včetně dvou bezkonkurenčních hlav Neumann, vám tento kultovní ruční vysílač splní každé přání.

SKM 5200-II

 

PODÍVEJTE SE NA SKM 5200-II

 

 

 

 

 

 

 

EK 6042 

 

 

 

EK 6042

Pro každý typ kamery i vysílače

Digitální diverzitní přijímač EK 6042 můžete osadit do interního slotu každé profesionální kamery nebo umístit do externího pouzdra s možností napájení z kamery nebo ze 2 akumulátorů s možností jejich výměny za provozu. Přijímač má možnost nastavení výstupního signálu na analogový nebo digitální. Je kompatibilní s kompandéry HDX, HiDyn Plus i SeDAC a můžete ho kombinovat s vysílači mikroportů ew G3, Série 2000, 3000/5000 i D 9000.

 

PODÍVEJTE SE NA EK 6042

  

 

 

 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube