Rozdíly mezi jednotlivými audiologickými soupravami

 

Sennheiser vyrábí několik druhů audiologických souprav pro osoby s poruchou sluchu. Každá z těchto souprav má jiné vlastnosti a je vhodná pro jiné použití.

 A 200

 

 

Souprava Audioport A 200

Audioport A 200 je určen pro osoby se slabším a středním sluchovým postižením. Skládá se z vysoce kvalitního stereofonního zesilovače s mikrofony umístěnými v blízkosti uší na stetoskopických sluchátkách, zesiluje tedy zvuky ve Vašem okolí. Je vhodný pro příležitostné použití, např. u lékaře, na úřadě, v divadle, na koncertě, v kině nebo při rodinných setkáních a oslavách. Na jedno nabití akumulátoru vydrží až 12 hodin.

CHCI KOUPIT A 200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SET 830-S

 

 

Souprava SET 830 S

SET 830 S je určen pro poslech zdroje zvuku (například televizoru nebo rozhlasového přijímače). Signál je přenášen od vysílače u televizoru prostřednictvím infračervených vln v rámci jedné místnosti. Zachycený signál je vyzařován indukční smyčkou a přenášen do Vašeho sluchadla. Místo indukční smyčky můžete do přijímače zapojit jakákoliv sluchátka s konektorem typu "malý jack", v tom případě je možno přijímač zavěsit na krk pomocí dodané šńůrky nebo uchytit na kapsu nebo pásek.

CHCI KOUPIT SET 830 S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SET 830-TV

 

Souprava SET 830 TV

SET 830 TV je určen pro poslech zdroje zvuku (například televizoru nebo rozhlasového přijímače). Signál je přenášen od vysílače u televizoru prostřednictvím infračervených vln v rámci jedné místnosti. Na rozdíl od verze S je zachycený signál reprodukován sluchátky. Přístroj má velice jednoduché ovládání, zapne se pouhým nasazením na hlavu.

 CHCI KOUPIT SET 830 TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SET 900

 

 

Souprava SET 900

SET 900 je nejuniverzálnější audiologickou soupravou Sennheiser. Jedná se totiž o kombinovaný přístroj pro zesílení okolních zvuků i signálu z televizoru, který umožňuje uživateli poslouchat v domácím prostředí hudbu nebo TV přijímač, aniž by rušil hlasitým poslechem své okolí. Samostatná sluchátka - přijímač také poskytují při návštěvě divadla nebo koncertního sálu komfortní poslech zvuku. Dva spínatelné mikrofony na přijímači zesilují hlas osoby, se kterou hovoříte. Řeč je srozumitelnější a komunikace jednodušší. Zapnuté mikrofony Vám rovněž pomohou vnímat i okolní zvuky, např. zvonění telefonu při sledování TV apod. 

CHCI KOUPIT SET 900

 

 

 SET 860

 

 

 

 

 

 

 

Souprava SET 860 

SET 860 patří k nejnovějším audiologickým pomůckám. Slouží k poslechu televizního a rozhlasového vysílání. Výhodou tohoto modelu je nízký profil, který nebude překážet ve výhledu. Jako novinku přináší nejen jednoduché ovládání hlasitosti tlačítky, ale i velmi sofistikované funkce pro zvýraznění řeči a potlačení okolních ruchů ve zvuku vysílání filmů nebo debat. Srozumitelnost se tím mimořádně zvýšila. Tento model má tři specializované funkce zpracování zvuku s jednoduchou volbou na sluchátkách. Je zcela bezúdržbový, neboť nabíjení je automatické, pouhým položení na stojánek.

 CHCI KOUPIT SET 860

 

 

 

 

 

SET 880

 

 

 

Souprava SET 880

Set 880 je nejpropracovanější audiologický model. Slouží k poslechu TV a rozhlasu a rovněž vám díky vodorovné oreientaci nebude překážet v pohledu na obrazovku. Tento model nabízí pět funkcí digitální úpravy zvuku pro konkrétní přizpůsobení typu zhoršení sluchu posluchače. Ovládání rozměrnými tlačítky, jednoduchá optická signalizace navolených funkcí a snadná dosažitelnost ovládacích prvků je ideální pro každovečerní používání. Reprodukce zvuku špičkové kvality přímo do uší je nejsnazší cestou k pohodlnému a úplnému sledování oblíbených filmů a seriálů. Výhody přináší nejen pro uživatele ale tišším provozem TV i svémuokolí.Nemůžete spát, díky SET 880 můžete poslouchat TV i rozhlas kdykoli a nikoho nerušíte. Je zcela bezúdržbový, neboť nabíjení je automatické, pouhým položení na stojánek.

CHCI KOUPIT SET 880

 

 

 

 

 

 

 

Soupravy můžete objednat i telefonicky na čísle 241 040 947 (vhodné pro vysvětlení všech detailů a funkcí soupravy) nebo e-mailem (ladislav.kaupe@panter-praha.cz).

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube