Rozdíly mezi jednotlivými audiologickými soupravami

 

Sennheiser vyrábí několik druhů audiologických souprav pro osoby s poruchou sluchu. Každá z těchto souprav má jiné vlastnosti a je vhodná pro jiné použití.

 A 200Souprava Audioport A 200

Audioport A 200 je určen pro osoby se slabším a středním sluchovým postižením. Skládá z vysoce kvalitního stereofonního zesilovače s mikrofony umístěnými v blízkosti uší na stetoskopických sluchátkách, zesiluje tedy zvuky ve Vašem okolí. Je vhodný pro příležitostné použití, např. u lékaře, na úřadě, v divadle, na koncertě, v kině nebo při rodinných setkáních a oslavách. Na jedno nabití akumulátoru vydrží až 12 hodin.

CHCI KOUPIT A 200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SET 830-SSouprava SET 830 S

SET 830 S je určen pro poslech zdroje zvuku (například televizoru nebo rozhlasového přijímače). Signál je přenášen od vysílače u televizoru prostřednictvím infračervených vln v rámci jedné místnosti. Zachycený signál je vyzařován indukční smyčkou a přenášen do Vašeho sluchadla. Místo indukční smyčky můžete do přijímače zapojit jakákoliv sluchátka s konektorem typu "malý jack", v tom případě je možno přijímač zavěsit na krk pomocí dodané šńůrky nebo uchytit na kapsu nebo pásek.

CHCI KOUPIT SET 830 S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SET 830-TV


Souprava SET 830 TV

SET 830 TV je určen pro poslech zdroje zvuku (například televizoru nebo rozhlasového přijímače). Signál je přenášen od vysílače u televizoru prostřednictvím infračervených vln v rámci jedné místnosti. Na rozdíl od verze S je zachycený signál reprodukován sluchátky. Přístroj má velice jednoduché ovládání, zapne se pouhým nasazením na hlavu.

 CHCI KOUPIT SET 830 TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SET 840-S
Souprava SET 840 S

SET 840 S je obdobou soupravy SET 830 S, ale s jiným druhem přenosu signálu. Opět tedy slouží pro poslech zdroje zvuku (například televizoru nebo rozhlasového přijímače), signál je ale přenášen od vysílače u televizoru prostřednictvím radiových vln. Z toho důvodu je možné signál zachytit i ve vedlejší místnosti nebo na zahradě. Zachycený signál je opět vyzařován indukční smyčkou a přenášen do Vašeho sluchadla. Stejně jako u SETu 830 S můžete místo indukční smyčky do přijímače zapojit jakákoliv sluchátka s konektorem typu "malý jack", v tom případě je možno přijímač zavěsit na krk pomocí dodané šńůrky nebo uchytit na kapsu nebo pásek.

CHCI KOUPIT SET 840 S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SET 840-TV

 

 

Souprava SET 840 TV

SET 840 TV je  variantou soupravy SET 840 S, místo indukční smyčky je vybaven stetoskopickými sluchátky pro poslech televizoru nebo rozhlasového přijímače ve větším prostoru (byt nebo zahrada).

CHCI KOUPIT SET 840 TV

 

 

 

 

 

 

 

 SET 900Souprava SET 900

SET 900 je nejuniverzálnější audiologickou soupravou Sennheiser. Jedná se totiž o kombinovaný přístroj pro zesílení okolních zvuků i signálu z televizoru, který umožňuje uživateli poslouchat v domácím prostředí hudbu nebo TV přijímač, aniž by rušil hlasitým poslechem své okolí. Samostatná sluchátka - přijímač také poskytují při návštěvě divadla nebo koncertního sálu komfortní poslech zvuku. Dva spínatelné mikrofony na přijímači zesilují hlas osoby, se kterou hovoříte. Řeč je srozumitelnější a komunikace jednodušší. Zapnuté mikrofony Vám rovněž pomohou vnímat i okolní zvuky, např. zvonění telefonu při sledování TV apod. Vzhledem k infračervené technologii přenosu je použitelný v rámci jedné místnosti.

 CHCI KOUPIT SET 900

 

 

 

 

 

 

 

Soupravy můžete objednat i telefonicky na čísle 241 040 934 (vhodné pro vysvětlení všech detailů a funkcí soupravy) nebo e-mailem (hana.loukotova@panter-praha.cz).

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube