Potřebujete něco sdělit ostatním na síti? Stačí pouze zapojit jediný konektor, na mikrofonu nastavit potřebnou hlasitost, a... jste online. Mikrofon Sennheiser Profile USB Mic je ideální pro podcasty a streaming. Kvalitní mikrofonní kapsle odvozená z nejlepších vokálních mikrofonů Sennheiser zajistí dokonalý zvuk. Nepotřebujete žádný software ani mixážní pult. Součástí dodávky je stolní stojánek, ve verzi Profile USB Set i nastavitelné rameno pro upevnění na stolní desku.
Jednoduché připojení přes USB-C do PC, tabletu nebo mobilu bez dalšího napájení. Kardioidní charakteristika pro kvalitní zvuk s potlačením hluku okolí, Nastavení citlivosti, tlačítko MUTE a možnost připojení sluchátek. Kvalita Sennheiser. Co víc ještě potřebujete? Více ..
 
 Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás pozvat na veletrh konferenční a zvukové techniky ISE 2023, který se koná v termínu 31. ledna - 3. února ve španělské Barceloně. Z námi zastupovaných značek doporučujeme zejména návštěvu těchto stánků, na kterých se seznámíte s novinkami pro letošní rok:
Sennheiser - 3C600
Neumann (Merging Technology) - 7F630
Kőnig&Meyer - 7D650
Fohhn - 7B475
Yamaha - 3E150
Pro získání vstupenky můžete použít tento formulář na stránkách Sennheiser.

Těšíme se na setkání v Barceloně!
 
 Dear Reality, divize Sennheiser zabývající se prostorovým zvukem neboli immersive audio, představila novou verzi dearVR MONITOR a balíček IMMERSIVE BUNDLE, kombinující dva výkonné pluginy pro urychlení práce při mixáži zvuku v prostoru. Nová verze 1.13 mimo jiné přináší čtyři nové sluchátkové profily, manažer licencí a podporu Pro Tools® M1 Native.
Celou zprávu si můžete přečíst na webu sennheiser.com (ENG). Více ..
 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube