Pro skutečně velké akce

 

Když zajišťujete zvuk na skutečně velké akci, ať už je to sportovní událost, muzikálové vystoupení nebo televizní přenos, je zachycení věrného zvuku základní potřebou. Většina světových zvukových inženýrů i firem, specializujících se na pronájem zvukového vybavení, spoléhá na jediné řešení - mikroporty Sennheiser Série 2000.

Tento univerzální systém s čistým a silným zvukem, který vyžadují profesionální umělci, je působivým důkazem know-how firmy Sennheiser na poli bezdrátové technologie. Nabízí široké frekvenční pásmo, flexibilní systém řízení frekvencí s možností řízení z PC, upgrade vnitřního firmware i spolehlivé obvody, chráněné odolným kovovým tělem.

 

 

 

Série 2000

Nejvyšší kvalita na obou stranách pódiaSérie 2000

Odolné vysílače s širokým přeladitelným pásmem i spolehlivé diverzitní příjímače s vestavěným anténním rozbočovačem garantují bezpečný přenos signálu v jakémkoli prostředí. 8 různých mikrofonních hlav včetně legendární Neumann KK zajišťuje maximální flexibilitu.

PODÍVEJTE SE NA SÉRII 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Série 2000 ENGSérie 2000 ENG

Dobrá zpráva pro TV štáby

Velice spolehlivé vysílače i adaptivně diverzitní přijímače s možností příposlechu signálu a jednoduchým umístěním na kameru umožní čistý přenos zvuku ve studiu i v exteriéru.

PODÍVEJTE SE NA SÉRII 2000 ENG

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Série 2000 IEMSérie 2000 IEM

Nejvyšší třída IEM

 

Série 2000 IEM dobře ví, kdy být zticha a kdy být slyšet . Série 2000 IEM je synonymum pro špičkovou technologii s množstvím uživatelských funkcí, uschovanou v odolném celokovovém těle. Zosobňuje dokonalý zvuk i spolehlivost nejen díky vysokému VF výkonu, širokému přeladitelnému pásmu a řízením přes počítač.

 

 

PODÍVEJTE  SE  NA  SÉRII 2000 IEM


 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube